Protesta në Gjirokastër, zbulohet mesazhi i Dasho Alikos për anëtarët e PD-së: Ora e qeverisë po ecën pas…


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Opozita do të zhvillojë nesër protestën e paralajmëruar në Gjirokastër. I pranishëm pritet të jetē edhe kryetari Lulzim Basha. Një ditë para këtij tubimi, kryetari i degës lokale, Dasho Aliko, u ka nisur një sms anëtarëve të PD-së. Argjirolajm.net ka siguruar tekstin. Dasho Aliko thotë se ora e qeverisë po ecën pas. Ja çfarë u ka shkruar ai anētarēve të PD-së.