Prezantuesja shqiptare shtatzanë për herë të dytë?!


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Bora Zemani, prezantuesja e njohur shqiptare, dyshohet se do të bëhet nënë për të dytën herë. Ajo ka edhe një djalë dy vjeç, Arbor.

“Një motër apo një vëlla për Arborin??? Nuk e dimë akoma”, mbishkruan shkruan Bora një foto të postuar në Instagram. Nuk e dimë nëse është foto e saj, pasi duket vetëm barku, apo Bora bën lojë me fansat që e ndjekin…