Policia e Gjirokastrës arreston një burrë në Dropull. Akuzohet për mashtrim (Emri)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një 59-vjecar nga Dropulli ka rënë në prangat e policisë së Gjirokastrës.

Marko Shurgo, banues në fshatin Vodhinë, akuzohet për mashtrim.

Gjykata e shkallës së parë ka caktuar ndaj tij masën ‘arrest me burg’. 

©argjirolajm.net