Policia e Gjirokastrës në zi, ndërron jetë tragjikisht oficeri i rrugores


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një polic i qakullimit rrugor, u paraqit ne Spitalin e Gjirokastrës me kriza të forta në kraharor teksa ishtë në krye të detyrës në zonën e Tepelenës. Sapo ka mbërritur në spital, I.D, ka ndërruar jetë në prani të mjekëve. Ende nuk dihen arsyet që shkaktuan vdekjen e oficerit të policisë. Dyshimet e mjekëve janë për një atak kardiak. 

©ArgjiroLajm.net 

Leave a Reply

Your email address will not be published.