Policia e Gjirokastrës arreston shkaktarin e aksidentit, 33-vjeçari përcillet në banesën e fundit


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Policia e Gjirokastrës ka arrestuar shtetasin R.K, 47 vjeç, banues në Itali. Ky person, duke drejtuar mjetin tip ‘Renault’ është përplasur me motorin tip “KTC”, të drejtuar nga shtetasi Ervis Taka, vjeç 32, banues në Tiranë, i cili ndërroi jetë pak më vonë në spitalin rajonal të Gjirokastrës. Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e aksidentit të rëndë, ndërsa sot 33-vjeçari u përcoll për në banesën e fundit në qytetin e tij të lindjes, Sarandë.

© ArgjiroLajm.net