Plas në Ksamil, femrat dalin në plazh topless (FOTO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Shqipëria është një nga vendet që natyra e ka bekuar me shumë bukuri. Mes vendeve më të magjishme që ka vendi ynë është edhe Ksamili, një fshat i vogël bregdetar, i cili ndodhet në jug të qytetit të Sarandës, në dalje të rrugës për në Butrint dhe është pjesë e Rrethit të Sarandës.

Ksamili është një nga vendpushimet bregdetare më të frekuentuara, nga turistët vendas dhe të huaj.

Ditën e sotme plazhi është mbushur me turistë të cilët kanë dalë nudo për të shijuar rrezet e diellit në African Beach.

Risia është “Magjia African Beach”, një plazh elitar përballë tre ishujve të Ksamilit.

Një plazh dhe bar magjik, “African Beach”, është vendi ideal për të kaluar pushimet. / CNA.al