Përmet, sherr me sende të forta mes tre personave


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Tre persona janë përfshirë në një sherr me sende të forta. Policia e Përmetit thotë se u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Përmet, për shtetasit E.H., Z.M., A.R., vjeç 35, 39 dhe 32 banues në Këlcyrë, në fshatin Dragot, dhe Tepelenë, pasi për motive të dobëta kanë goditur me grushte dhe sende të forta njëri-tjetrin. Motivet e sherrit nuk bëhen me dije. Cështja është nën hetim nga organi i akuzës.

© ArgjiroLajm.net