Përgjaken sërish rrugët, aksident i rëndë në Sarandë. Vdes një grua, në gjendje të rëndë burri


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Sarandë-Ksamil, në zonën e njohur si Hidrovori. Ne aksident eshte perfshire nje cift italian, burre e grua, qe udhetonin me motor dhe jane perplasur me nje automjet sikunder e shihni ne foto.

ArgjiroLajm.net ben me dije se si pasoje e aksidentit ka vdekur ne vend gruaja, nderkohe qe burri eshte derguar ne spital ne gjendje te rende.

Policia ka nisur hetimet per te zbardhur ngjarjen.

vijon