Parrulla e re e militantëve të Bashës: Nuk jena polica, s’jena oficera, jena me PD, kena lind gangstera


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

PD dhe LSI po protestojne jashte ambjenteve te Parlamentit nderkohe qe brenda tij, po votohen organet e reja te drejtesise.

Por, pertej fjalimeve, pertej tymit e flakeve nga molotovet dhe gomat e djegura, ajo qe ra ne sy ishte dhe thirrja e militanteve me megafon me parullen “Nuk jena polica, s’jena oficera / Jena me PD, kena lind gangstera”.

Mesa duket militanteve te PD-se iu eshte mbushur mendja se te gjithe ata qe jane me PD, jane gangstera. Dhe si te tille kane dale per te rrezuar qeverine.