Pamje nga aksidenti i rëndë në Gjirokastër, si doli nga rruga makina me të cilën udhëtonte mjekja pediatre (VIDEO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në aksin rrugor Tepelenë-Gjirokastër në vendin e quajtur “Ura e Kardhiqit”. Një automjet që drejtohej nga shtetasja Ermira Cuberi ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanalin anës. Për pasojë është plagosur rëndë nëna e drejtueses e cila ndodhej pasagjere, një mjeke pediatre e njohur në zonë. Drejtuesja ka marrë lëndime të lehta. Në vendin e ngjarjes ka mbërritur ambulanca si dhe policia, e cila ka nisur hetimet. ArgjiroLajm.net sjell video nga vendi i ngjarjes.