Palestra me foton e Edi Ramës në Tepelenë, Tërmet Peçi e “bën sefte” me një trepikësh basketbolli (VIDEO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Qyteti i Tepelenës tashmë ka një palestër të re, të cilën duket se e ka “bërë sefte” vetë kryetari i Bashkisë, Tërmet Peçi, teksa ka bërë një lojë basketbolli me disa persona të tjera. Në një video të postuar në faqen e Facebook-ut të Pallatit të Kulturës së këtij qyteti, shihet teksa Peçi ka shënuar edhe një trepikësh.

Leave a Reply

Your email address will not be published.