Opozita në protestë, Rama ia merr këngës në Berat (VIDEO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Teksa opozita po protestën në Tiranë dhe ka rrethuar Kryeministrinë në shenjë simbolike, kryeministri Edi Rama ndodhet në Berat. Pas takimeve me operatorët turistikë në këtë qytet, Rama ka takuar një grup folklorik fëmijësh. Ai ka publikuar videon me këngën e grupit të fëmijëve në Facebook duke dhe shfaqet mjaft i buzëqeshur.

‘Kënga e ditës”- ka shkruar Rama.