Një grua shkon pa shenja jete në spital, ja çfarë thotë policia


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një grua ka humbur jetën në qytetin e Vlorës këtë të martë. Ajo nuk ka mundur të mbijetojë dhe ka mbërritur pa jetë në spital.

Dyshohet se e reja, ka tentuar të ndezë pompën e ujit por ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

NJOFTIMI I POLICISE

Rreth orës 07:36, në Spitalin e Vlorës ka shkuar pa shenja jete shtëtësia I.A., 38 vjeç, banuese në Vlorë.

Nga hetimet paraprake dyshohet se kjo shtetase ka tentuar të ndezë pompën e ujit por ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe si pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje duke kryer hetimet për sqarimin e rrethanave.