Nisni ditën me horoskopin, ja cila është shenja me fat


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Sot të jetë një ditë mjaft e bukur për të gjithë ju. Astrologët parashikojnë të papritura dhe plot surpriza.

Ja parashikimi për ditën e Mërkurë, 21 Nëntor:

LEXO EDHE:Klea Huta postoi këto FOTO me Dua Lipën, por mënyra se si pozuan i habiti të gjithë!

Dashi-Do të “hidheni” në sulm dhe nuk do të jeni të kujdesshëm në aspektin emocional. Ju keni vendosur të mos lini vend për askënd. Për të joshur disa nga zemrat e vetmuara duhet së pari të kryeni një goditje, përndryshe do të keni një dështim.

Demi-Ndër angazhimet tuaja të punës dhe miqve, sot ju keni pak kohë për t’iu kushtuar familjes. Kjo do të shkaktojë diskutime mes çifteve, madje edhe keqkuptime. Nëse je i vetmuar, në sajë të aftësisë suaj, mund të shërosh një dashuri që varet në një fije.

Binjakët-Jeta ka nevojë për pak tone ngjyrash. Ju gjithashtu do të jeni në gjendje të kaloni një ditë të qetë me ndjenjat tuaja, edhe nëse disa grindje me partnerin tuaj do t’ju trembin. Zemrat e vetmuara do të duhet të bëjnë një zgjedhje të madhe. Mos jini të papërgatitur.

Gaforrja-Në dashuri ju do të jeni të hapur dhe të ndjeshëm sot ndaj gjesteve të vogla të partnerit që do t’ju bëjnë të ndjeni shumë dashuri dhe mirëkuptim. Tranzicionet pozitive të ditës do t’ju bëjnë të gëzoheni. Lajme të mira për zemrat e vetmuara që duan të njohin një person të veçantë.

Luani-Jeta sentimentale sot ngjan me një fushë beteje dhe jo si një strehë dashurie. Me Hënën që kalon shenjën tuaj ju do të gjeni kaq shumë pengesa të cilat nuk i prisnit. Zemrat e vetmuara duhet të kenë kujdes, do takojnë një person i cili nuk është aspak i besueshëm.

Virgjëresha-Sot një surprizë do t’ju mbushë me gëzim në zemër. Një projekt që ka të bëjë me jetën tuaj private do të ecë dhe së shpejti do ta përfundoni atë. Zemrat e vetmuara do të kenë të gjithë kohën në dispozicion për të reflektuar nëse do të duhet ta ushqejnë një histori.

Peshorja-Mbrëmje speciale për dashurinë: do të mbusheni me pasion e romancë dhe do të jeni të rrethuar nga vëmendja e personit tuaj të dashur. Ju do të përjetoni momente magjike. Hëna sot ju bën dinamikë dhe intuitivë. Nëse keni nevojë për të zgjidhur një problem, vini në punë intuitën.

Akrepi-Shumë pozitive situata planetare ditën e sotme, teksa jeta juaj sentimentale do të ketë një shtysë të re. Edhe nëse ndërroni ndonjë zakon të vogël, gjithçka do të shkojë mirë. Dashuri e re për beqarët, do të jeni të lumtur t’ju jepni zemrën tuaj atyre që e meritojnë.

Shigjetari-Nëse e doni partnerin tuaj, ju duhet që gjithashtu t’i pranoni dobësitë e tij, edhe pse ndonjëherë krijoni shumë vështirësi në jetën tuaj në çift. Mirëkuptimi është baza e dashurisë. Pasioni do t’i çojë beqarët drejt kërkimit të aventurave të reja, edhe nëse ata rrezikojnë të bien në dashuri.

Bricjapi-Në dashuri, përpiquni të merrni iniciativën dhe mos prisni që ta bëjë tjetri këtë. Ndonjëherë lëreni veten të çlirohet nga mërzia e mos harroni se edhe të tjerët kanë nevojë për ju. Rrethanat e reja me fat për beqarët. Hëna ka surpriza të mahnitshme.

Ujori-Sot, kini kujdes të mos veproni shumë në situata private. Vlerësoni me kujdes pasojat e mundshme të veprimeve tuaja. Për beqarët, flirtime të reja dhe aventura në ditët e ardhshme. Por mos u besoni atyre që nuk janë të sinqertë me ju.

Peshqit-Ju e gjeni veten të ngarkuar me energji sot, aq shumë sa të mund të realizoni një ëndërr të rëndësishme. Për dashurinë do të jetë një ditë e paharrueshme. Zemrat e vetmuara nuk do të duan të mendojnë për histori të gjatë dhe sfiduese, por vetëm për argëtim.