Ngjarje e rëndë në Sarandë, i riu dërgohet pa jetë në spital. Ja për çfarë dyshohet


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Familjaret kane gjetur pa ndjenja, e me pas kane derguar te pajete ne spital djalin e tyre. Ngjarja e rende ka ndodhur gjate nates ne Sarande dhe viktime eshte nje 32 vjecar, me emrin Sokol Ibrahimi. Familjaret e gjeten pa ndenja brenda ne banese dhe e kane derguar me urgjence ne spital. Mjeket i kane dhene ndihmen e pare por ka qene e pamundur te shpetonte. Nga hetimet e para, shkak dyshohet te kete qene overdoza, por priten hetimet e plote per te dhene versionin per ngjarjen.