Ngjarje e rëndë, 26-vjeçari shënjestër e një atentati


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar në lagjen “Çole” të Vlorës mbrëmjen e kësaj të premteje dhe një person është plagosur.

I plagosuri është Aleksandër Vasili, 26 vjeç.

Ngjarja ka ndodhur pranë një lokali bar-loto, bënë me dije burime nga vendngjarja.

Forca policore kanë shkuar në vendngjarje dhe një perimetër sigurie është vendosur në zonë. Një hetim ka nisur për zbardhjen e ngjarjes.