Breshëri kallashi në Gjirokastër? (VIDEO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Faqja ‘Jeta Osh Qef’ ka publikuar një video, teksa shfaqet një person që po qëllon me armë. Sipas kësaj faqe, video është xhiruar në Gjirokastër dhe se të shtënat me armë janë me rastin e Ditës së Clirimit. Autenticiteti i videos nuk dihet me saktësi, sikundër mbetet e paqartë nëse Policia e Gjirokastrës është në dijeni të rastit dhe po e heton këtë ngjarje. Shihni pamjet.

©ArgjiroLajm.net