Ndeshje dramatike, Luftëtari kalon në avantazh me një autogol të Teutës


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Luftëtari kalon sërish në avantazh pas një autoboli të futbollistëve të Teutës. Autogoli i vitit vjen nga futbollistët e Teutës në minutën e 68. Një krosim i parrezikshëm nga Liçaj nga krahu i djathtë, ka sjellë një kaos në zonën e durrsakve. Njëri prej futbollistëve vendas ka goditur në trupin e Kastratit, teksa Luftëtari gjen sërish avantazhin. Teuta-Luftëtari 2-3. Ndersa pjesa e parë e ndeshjes u mbyll me barazim 2 me 2. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.