Ndërtoi kalçeto pa leje në fshat, kallëzohet 62-vjeçari nga Lazarati

Na ndiqni në Facebook dhe Instagram:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një person nga Lazarati është kallëzuar në Prokurori. Ai akuzohet për ndërtim pa leje. Sipas policisë, shtetasi L.B, 62 vjeç, në lagjen “Kordhocë”, në pronën e tij, po ndërtonte një kalçeto, pa leje.

©ArgjiroLajm.net 

Sondazh: Votoni personazhin e vitit 2018 në Gjirokastër (lista me 10 kandidatë)