Ndërtimi i Lungomares, shembet lokali i njohur në jug


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Ditën e sotme IKMT vijuar me shembjen e 60 objekteve në aksin Vlorë Orikum si pjesë e projektit të qeverisë për zgjatjen e bulevardit Lungomare në Vlorë.

Mësohet se sot fadromat kanë shembur një nga lokalet më të frekuentuara “Summer Depo”. Shembja ka nisur në orët e paradites ndërsa nga pronarët nuk ka pasur asnjë kundërshtim.