Mundi Serbinë 5:0, lojtari puth gazetaren live (VIDEO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Oleksandr Zinchenko ishte shumë i lumtur për fitoren e Ukrainës me rezultatin 5-0 ndaj Serbisë. Futbollisti i Manchester City e mbylli intervistën pas triumfit me një puthje për gazetaren ukrainase që po e merrte në intervistë, Vlada Sedan. Shikimi i tij përpara puthjes është kuptimplotë.