Moti për nesër, bëhuni gati për…


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Parashikimi i motit, sipas IGJEUM, e enjte 22 gusht 2019

RESHJET

Nesër (e enjte, dt.22) nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Nesër (e enjte, dt.22) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 21 / 35 °C

në vendet e ulëta: 22 / 36 °C

në vendet malore: 16 / 30 °C.

ERA

Nesër (e enjte, dt.22) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, kryesisht në bregdet dhe zonat malore.