‘Mos më çaj by**ën ti mua’, telefonuesi shpërthen kundër Ardit Gjereas


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

“E diela shqiptare” duket se ka sjellë surpriza të pakëndshme për moderatorin Ardit Gjebrea, i cili u përfshi në një diskutim banal me një telefonues. Me sa duket gjatë rubrikës “Shihemi në gjyq”, situata duket se ka dalë jashtë kontrollit.

Në një lidhje telefonike që shtetasi Ferdinand bëri me avokaten Eni Çobani, për një problem për çështje parash, ka ndërhyrë edhe moderatori Gjebrea. Por reagimi i telefonuesit ka qenë disa i papritur, pasi ka shpërthyer në ofendime ndaj Arditit. Ferdinanti la pa fjalë moderatorin duke i thënë:

“Mos fol, nuk ke punë ti. Mos më bëj dërr, dërr, mos më çaj by**ën ti mua!”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.