Mbesa e Presidentit Nishanit nudo para ndeshjes Itali-Shqipëri (Foto)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Modelja shqiptare do të jetë një nga “ekspertet” e përzgjedhur nga radio “RTL 102.5”, për të folur në lidhje me ndeshjen Itali-Shqipëri të së premtes.

Pasioni për futbollin dhe për klubin e Milanit ka qënë i hershëm kështu është shprehur për mediat ialiane.

“Një pasion i trashëguar nga ish- i dashuri emrin e të cilit nuk dua ta bëj publik”  u shpreh 25-vjeçarja e cila dëshiron të arrij një synim të bëhet një artiste e njohur.

17474600_10210385169999499_1233856516_n

“Jam e rritur në një familje artistësh nga të cikët kam trashëguar pasionin për artin, në të gjitha aspektet dhe më shtyu të diplomohem në Akademinë e Arteve në Rimini” ka vijuar modelja.

720full-beniada-nishani

Për momentin karriera e saj është ndërtuar mbi modelingun por në një të ardhme asjo dëshiron të ketë një emision të sajin.

Në Itali njihet si një modele e veshjeve intime, por po të kalojmë në Shqipëri ajo do të njihet ndryshe për vet faktin se është mbesa e Bujar Nishanit.

“Në vendin tim kanë folur shumë për mua falë kalendarit edhe për faktin se jam mbesa e presidentit të Shqipërisë. Të premten do të kem një luftë në zemrën time, pasi tani jam shumë e lidhur me Italinë” shpjegoj Beniada.

960full-beniada-nishani

ajooo-1ajooo-1be2be3