Luhet në Gjirokastër sfida Luftëtari-Laçi


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Në Gjirokastër luhet një ndeshje shumë e rëndësishme, ku Luftëtari kërkon fitoren për mbijetesën, ndërsa Laçi për Kupat e Europës. Ndalohet gabimi dhe pritet të jetë një ndeshje e kujdesshme. Trajnerët Ahmataj dhe Starova kanë bërë ndryshime në këtë ndeshje. Te Luftëtari bie në sy aktivizimi titullar i portierit Edvan Bakaj, i cili më parë ka luajtur edhe për Laçin. Mungon Ramadani. Starova këtë herë nuk i ka besuar fanellën e titullit sulmuesit Okpotu.