Luftëtari nuk zhgënjen as kësaj here, vijon me humbjen e radhës përballë Kukësit


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Kukësi ka arritur të marrë një fitore mjaft të rëndësishme në transfertë ndaj Luftëtarit me rezultatin e ngushtë 0-1. Ka qenë Valon Et’hemi ai i cili ka shënuar duke i dhënën fitoren verilindorëve. Takimi ka qenë me raste të shumta për të dyja skuadrat, por për verilindorët është bërë më e lehtë pas daljes me të kuqe të Ramadanit. Me këtë fitore, Kukësi ngjitet në kuotën e 27 pikëve, ku gjendet 7 pikë larg Partizanit. Ndërkohë për Luftëtarin rikonfirohet kriza e thellë që ka ekipi. 

©ArgjiroLajm.net