LSI në fushatë, pas Libohovës Tavo shkon në Përmet (FOTO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Ndërsa një ditë më parë Vangjel Tavo ishte në Libohovë ku inaguroi zyrën elektorale të LSI-së, sot ai vijoi takimet me struktura të partisë në qytetin e Përmetit. Ky është një tur paraelektoral i Tavos në zonat e qarkut Gjirokastër, ku ai do të kandidojë sërish për deputet. Takime të tilla kanë në fokus fushatën elektorale për zgjedhjet e 18 qershorit. Më poshtë disa foto nga takimi./ArgjiroLajm.net

Image may contain: 10 people, people standing

Image may contain: 5 people, people standing

Image may contain: 8 people, people standing, people sitting and indoor

Image may contain: 10 people

Image may contain: 13 people

Image may contain: 11 people, people standing

Image may contain: 7 people, indoor

Image may contain: 6 people, people standing

Image may contain: 2 people

Image may contain: one or more people and indoor

Image may contain: 10 people, people standing

Image may contain: 7 people