Lorik Cana “lamtumirë” futbollit, imazhe emocionuese (fotot)

Lorik Cana është tërhequr zyrtarisht nga futbolli dhe e bëri këtë me një ceremoni madhështore në stadiumin “Loro Borici” të qytetit të Shkodrës. Cana është përshëndetur me të gjithë, duke nisur nga lojtarët, stafi dhe natyrisht mijërat e të pranishmëve në stadium. Nuk kanë munguar surprizat që nisnin nga piktura që i kishin bërë shokët e skuadrës, dhurata e presidentit të FSHF-së Duka, por edhe fanellat që mbanin veshur lojtarët “Faleminderit kapiten!”.

Më poshtë jepet një mori fotosh të marra nga profili i Canës në facebook.

 

cana 5
cana 5
cana 4
cana 4
cana 1
cana 1
cana 3
cana 3
cana 2

Leave a Reply

Your email address will not be published.