Libohovë, vidhet një shtëpi në fshatin Labovë e Sipërme


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një shtëpi është vjedhur gjatë natës së shkuar në fsahtin Labovë e Sipërme në Bashkinë Libohovë. Mësohet se është vjedhur me thyerje banesa e shtetasit Vangjel Caro. Autori/autorët kanë marrë 50 mijë lekë të reja, 600 euro dhe dy telefona celularë. Policia s’ka ende persona të ndaluar për këtë rast.

©argjirolajm.net