Këto janë shenjat më me fat për muajin Shkurt


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Muaji shkurt, ose siç konsiderohet ndryshe muaji i dashurisë, do të jetë shumë fatsjellës për disa shenja. Disa do të jenë të përkëdhelura nga fati e disa më pak. Më poshtë keni një renditje nga shenja më me fat, tek ajo me më pak fat për këtë muaj.

1.Ujori

2.Peshqit

3.Akrepi

4.Gaforrja

5.Bricjapi

6.Shigjetari

7.Virgjëresha

8.Peshorja

9.Demi

10.Dashi

11.Binjakët

12.Luani