Këngëtarja shqiptare pozon nudo, i heq të gjitha në mes të detit (FOTO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Rita Ora ka zgjedhur atë pjesë të botës ku është gjithmonë ngrohtë, për të pushuar në këto ditë të ftohta shkurti. Këngëtarja shqiptare ka trazuar mediat rozë në mbarë botën me disa foto provokuese ku shfaqet me bikini. Por skanë kauar shumë orë, dhe mesa duket pasi dielli ka perënduar, Rita ka vendosur t’i heqë fare rrobat e banjos dhe të pozojë nudo.

Leave a Reply

Your email address will not be published.