Këlcyrë, 34-vjeçarja rrihet nga kunati


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Denoncohet një rast dhune në familje në Këlcyrë. Sipas policisë, u plotësua kërkesë padia për lëshimin e urdhrit të mbrojtjes së menjëhershëm, për shtetasen M.M., vjeçe 34, banuese në Këlcyrë, pasi në banesë, kunati, shtetasi N.Sh., vjeç 21, banues në Këlcyrë, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj saj. Materialet u referuan në Gjykatën e Shkallës së Parë Përmet “Për masa ndaj dhunës në marrëdhëniet familjare”.

©ArgjiroLajm.net