Kapet sasi e madhe kanabisi në kufi me Greqinë, një person në prangat e policisë

Na ndiqni në Facebook dhe Instagram:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një sasi e madhe droge është kapur ditën e sotme në Greqi. Policia greke thotë se ka kapur 115 kg marijuanë në Igumenicë. Gjatë operacionit policia ka arritur të arrestojë edhe një shtetas grek, drejtues i mjetit. Sipas policisë greke, droga dyshohet se ishte ngarkuar ne Shqipëri, ndërsa mjeti ka përdorur Qafë- Botën për të kaluar.

©ArgjiroLajm.net 

Sondazh: Votoni personazhin e vitit 2018 në Gjirokastër (lista me 10 kandidatë)