Kapet 100 kg kanabis në Gjirokastër

Na ndiqni në Facebook dhe Instagram:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Gjatë ditës së sotme janë gjetur dhe sekuestruar 100 kg lëndë narkotike të llojit kanabis në fshatin Nivicë të Tepelenës

Mësohet se lënda narkotike është gjetur në banesën e shtetasit A.G, rreth 22 vjeç, pas informacioneve të marra në rrugë operative.

Operacioni është kryer nga sektori i narkotikëve në DPQGJ gjatë ditës së sotme. Nuk ka ende detaje sa i takon personave të përfshirë në këtë rast, ndërsa vijojnë hetimet intensive për identifikimin e personave të tjerë të dyshuar.

Sondazh: Votoni personazhin e vitit 2018 në Gjirokastër (lista me 10 kandidatë)