Jeta e natës në Sarandë, shihni ‘çmendurinë’ e këtij kamerieri (FOTO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Lokalet e natës janë shumë të frekuentuar gjatë kësaj vere në Sarandë si në çdo qytet tjetër bregdetar.

Pas Dj janë kamerierët ata që përballojnë fluksin e lartë të frekuentuesve të jetës së natës.

Kamerieri që shihni në këto foto duket disi i ‘çmendur’ përderisa mban kaq shumë gota së bashku.

Pavarësisht rrezikut, i riu duket se po ia del mbanë pa shkaktuar asnjë incident. 

©argjirolajm.net