“Jam një çik tifoz, luaj çik lloto”…shihni çfarë poston Rama në Instagam (VIDEO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Ditën e sotme në mediat sociale ka qarkulluar një video e montuar, e cila tregonte se si kryeministri Rama iu sulej të gjithë atyre që luajnë lloto dhe bixhoz.

Por, pasi kanë kaluar disa orë nga shpërndarja e këtij materiali, ka qenë shefi i qeverisë, i cili e ka postuar këtë video në llogarinë e tij duke e shoqëruar me disa emoji.

Kjo vjen menjëherë pas deklaratave të kryeministrit Rama për mbylljen e të gjitha pikave të basteve brenda 31 dhjetorit, por kjo ide ka hasur në kundërshtime të forta në opinionin publik dhe tek vetë kompanitë.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

😂😂😂

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on