Izraeli fiton Eurosong, Shqipëria renditet në vendin e 11-të (VIDEO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Eugen Bushpepa e mbylli Europianin 2018 në vendin e 11-të pas votimit nga juritë dhe nga publiku. Ndërkohë festivalin Europian e ka fituar për këtë vit Izraeli. Në vend të dytë është renditur Qiproja.