Ish-deputeti i Gjirokastrës bëhet baba


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj është bërë baba. Bashkëshortja e tij Ajola Xoxa, ka sjell sot në jetë djalin e tyre. Ajo lindi në maternitetin “Koço Glozheni” në kryeqytet nën kujdesin e doktor Orion Glozhenit.  Fëmija gëzon shëndet të mirë. Djali, emri i të cilit do të zbulohet nesër, ka lindur me një peshë 3 kg e 400 gramë. Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa u martuan rreth 5 vjet më parë në një dasëm në Kalanë e Gjirokastrës.

©ArgjiroLajm.net