I moshuari ngacmon në vajzën e Niko Peleshit në Instagram, ajo i tregon…


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Vajza e politikanit Niko Peleshit është një prej personazheve shumë të ndjekur në Instagram. Në profilin e saj Aleksia publikon shpesh foto duke tërhequr vëmëndjen më linjat dhe bukurinë e saj. Ditën e sotme, teksa i përgjigjej pyetjeve të ndjekësve në Instastory, një i moshuar e ka ngacmuar atë.

‘Të kem afër tani’ – i shkruante ai. Mirëpo Aleksia nuk ja ka përtuar, duke i publikuar foton e një burgu. ‘Dukesh mosha e gjyshit tim, dashke dhe këtë afër më duket’ –ka shkruar ajo, duke lënë të kuptohet se e kishte fjalen per burgun.