I dehur në timon, arrestohet në Sarandë i riu nga Gjirokastra


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një i ri nga Gjirokastra është arrestuar prej policisë së Sarandës.

“Më datë 04.12.2018, u arrestua në flagrancë, shtetasi O.M., vjeç 22, banues në Gjirokastër, pasi në rrugën “Abedin Dino”, Sarandë, u kap duke drejtuar në gjendje të dehur, mjetin tip “Ford”, thotë policia përmes një njoftimi për mediat.

©ArgjiroLajm.net