Horoskopi për ditën e sotme, e enjte 7 Dhjetor 2017


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Dashi

Të dashuruarit do kenë një ditë me fat dhe do mund të realizojnë disa takime vendimtare. Ekuilibri financiar do mbizotërojë gjatë gjithë ditës.

Peshorja
Debatet dhe mosmarrëveshjet në jetën tuaj në çift do jenë të shumta gjatë kësaj dite. Asgjë nuk do shkojë ashtu si e kishit menduar dhe surprizat do mungojnë tërësisht. Beqarët do takojnë disa persona interesantë, por nuk do jenë të gatshëm të krijojnë lidhje. Në planin financiar duhet me patjetër të merrni masa strikte.

Akrepi
Do bënit mirë të qëndronit larg partnerit/es tuaj sot sepse vetëm në këtë mënyrë do shmangnit debatet e zjarrta me të. Më mirë reflektoni me kujdes për gjithçka ka ndodhur deri më sot. Beqarët nuk duhet të dëshpërohen edhe nëse nuk e gjejnë dashurinë e madhe sepse miqtë nuk do i lënë aspak të mërziten. Situata financiare do jetë e paqëndrueshme.

Shigjetari
Ditë e kënaqshme dhe aspak problematike kjo e sotmja për të dashuruarit. Do jeni më realistë dhe nuk do kërkoni gjëra të pamundura nga ai që keni në krah. Beqarët do influencohen pozitivisht nga Hëna e cila do ju krijojë mundësi të shumta për takime. Financat duhet organizuar më mirë që të mos ketë asnjë problem.

Bricjapi
Klima yjore do jetë mjaft e favorshme për jetën tuaj në çift. Do flisni hapur për gjithçka me partnerin/en dhe do bashkëpunoni. Edhe ata që kanë pasur mosmarrëveshje do kenë një ditë më pozitive. Beqarët nuk do kenë aspak dëshirë të fiksohen diku edhe pse mundësitë nuk do mungojnë. Financat do mbrohen gjatë gjithë kohës nga yjet.

Ujori
Nëse jeni në një lidhje do kaloni një ditë paksa delikate. Nuk do jeni dakord me disa gjëra që do ju thotë partneri/ja juaj dhe do këmbëngulni që ai/ajo të ndryshoje mendim. Beqarët do takojnë një person i cili do ju përshtatet si në pamjen e jashtme ashtu edhe në karakter. Në planin financiar situata do jetë më e qetë.

Peshqit
Dita e sotme do fillojë vrullshëm dhe me debate të forta në çift. Megjithatë me kalimin e orëve do i kuptoni gabimet që keni bërë dhe do kërkoni falje. Në mbrëmje atmosfera do ndryshojë tërësisht. Beqarët do kenë mundësi me shumicë për të krijuar lidhjen e duhur. Në planin financiar nuk duhet të hidhni hapa të nxituara sepse situata mund t’iu dalë jashtë kontrollit.