Historia që po trazon Shqipërinë, Xhisiela Maloku del hapur me një dëshmi të fortë kundër djalit të deputetit (VIDEO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Xhisiela Maloku, 25 vjeçarja e dhunuar dhe kërcënuar sistematikisht nga Rexhep Rrahja ka vendosur të flasë hapur për denoncimet që ka bërë. Pasi është marrë në mbrojtje, ajo ka dhënë një intervistë që do të transmetohet në emisionin Open në Top Channel, ku duket se flet ndryshe, të paktën nga një pjesë e shkëputur në spotin e emisionit, ku vajza flet për refuzimet që iu bënë nga policët për të marrë denoncimin dhe zvarritjen e procedurave të hetimit.

“Kur ekspertiza ime është bërë dy muaj më parë, pse duhet të shkojë në datë 25?” është deklarata e Xhensila Malokut, ne spotin e transmetuar në Top Channel. Për herë të parë Xhisiela Maloku ka shfaqur edhe fytyrën e saj në publik dhe është vajza që shihni më lart.