Hazbi Kasaj përballë Ermal Mamaqit: Nëse Këlcyra nuk më zgjedh mua kryetar bashkie, popullsia do të pakësohet nga përhapja e kancerit (VIDEO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Hazbi Kasaj, kandidati i tretë për të fituar Bashkinë Këlcyrë, ka qenë sonte i ftuar në emsionin ‘Xing me Ermalin’. Ndër të tjera ai ka përsëritur shprehjen e tij të famshme se kush nuk e voton, i uron që ta prekë kanceri. Sipas Kasajt, nëse votuesit e Këlcyrës nuk e zgjedhin kryetar bashkie, sëmundja e kancerit do të përparojë dhe popullsia do të pakësohet. Por sërish ai refuzoi ta quante mallkim këtë gjë. Sipas Kasajt kjo shprehja me kancer është thjesht një urim që ai e ka thënë me shpirt. Shihni videon më poshtë.

©argjirolajm.net