Gjirokastra lë Ramën pa fjalë, shihni çfarë i bëjnë kur po futet në Pallatin e Sportit (VIDEO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Në kulmin e krizës politike pas djegies së mandateve nga opozita, Edi Rama po zhvillon një takim në Gjirokastër në kuadër të ciklit ‘Bashkia që Duam’. Por teksa kryeministri po futej në Pallatin e Sportit, shumë njerëz e prisnin jashtë me duartrokitje, gjest që la edhe Ramën të habitur. Qindra persona nuk mundën të futeshin brenda në sallë pasi Pallati i Sportit ishte plot. Shihni këto pamje që sjell Argjirolajm.net