‘Bisha’ e kuqe ‘tërbon’ Gjirokastrën. Shihni këto pamje (VIDEO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Qytetarët e Gjirokastrës kanë mbetur të mahnitur mëngjesin e sotëm pasi një makinë e tipit Lamborghini Aventador me çmim përafërsisht 400,000 dollarë ka dhënë shfaqje në rrugët e qytetit.

Makina, e cila është në pronësi të një djali nga Gjirokastra, i ka lënë të gjithë pa fjalë dhe i ka bërë të gjitha vajzat të kthejnë kokën drejt “bishës” së kuqe. Vajza e cila ka dërguar videon për JOQ Albania ka shkruar: “Ka dhe Gjirokastra Lamborghini, modeli i fundit.”

Automjete të tilla, të kushtueshme dhe mjaft fine janë të shpeshta sidomos në rrugët e kryeqytetit. Sidomos tani që sezoni veror po afron, të tilla shfaqje bëhen të zakonshme në rrugët e Shqipërisë./JOQ

E rrallë në Gjirokastër/ Lamboja e kuqe 200.000 $ jep shfaqje në rrugët e gurta, mahniten qytetarët4 on Vidnews.