Gjirokastër, zbulohet kanabis në fshatin Sopik, tre persona të kallëzuar


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Policia e Gjirokastrës ka zbuluar sërish kanabis në fshatin Sopik. Në njoftimin për media nuk bëhet me dije sasia, por thuhet se janë kallëzuar në Prokurori tre persona. K.L., A.M., dhe P.K., vjeç 63, 36 e 40, banues në fshatin Sopik. Veç kultivimit të bimëve narkotike, ata akuzohen edhe veprën penale të falsifikimit të dokumenteve.

©ArgjiroLajm.net