Gjirokastër, sherr me grushta në ‘Granicë’, dy persona përfundojnë në Prokurori


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një sherr ka ndodhur në lagjen ‘Granicë’ të Gjirokastrës. Policia thotë se ka bërë kallëzim në Prokurori për shtetasit, E.S dhe A.ZH,  vjeç 28 e 49, banues Gjirokastër, pasi në lagjen “Granic”, E.S kanë goditur me grusht shtetasin D.XH,  vjeç 35, kurse A.ZH ka fyer nëpërmjet telefonit E.S. Motivet e konfliktit nuk bëhen me dije. Cështja është nën hetim nga organi i akuzës.

©ArgjiroLajm.net