Gjirokastër, sherr me grushta në ’18 Shtatori’


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një sherr ka ndodhur në lagjen ’18 Shtatori’ të Gjirokastrës. Policia thotë se është bërë kallëzim në Prokurori për shtetasin M.Gj., vjeç 29, banues në Gjirokastër, pasi më datë 13.10.2018, në lagjen “18 Shtatori”, ka goditur me grusht, shtetasin A.R., vjeç 57, banues në Gjirokastër.  Motivet e sherrit nuk bëhen me dije.

©ArgjiroLajm.net