Gjirokastër, pranga 18-vjeçarit që akuzohet për vjedhje

Na ndiqni në Facebook dhe Instagram:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një 18-vjeçar nga Gjirokastra është arrestuar për vjedhje. Policia thotë se për shtetasin M.P, Gjykata e Shkallës së Parë Gjirokastër ka vendosur masën e sigurisë ‘Arrest me burg’, ndërsa nuk jep më tepër detaje se çfarë vjedhje ka kryer ky person.

© ArgjiroLajm.net 

Sondazh: Votoni personazhin e vitit 2018 në Gjirokastër (lista me 10 kandidatë)