Gjirokastër, një burrë gjendet pa jetë në mal


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një person është gjetur i vdekur në mal. Policia e Gjirokastrës thotë se shtetasi L.D, 52 vjeç, banues në fshatin Plesat, është gjetur i vdekur në Malin e Nemërçkës, në vendin e quajtur “Nane”. Nga veprimet e kryera rezultoi se shkaku i vdekjes ka ardhur si pasojë e infarktit kardiak. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër.

©ArgjiroLajm.net